Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Stomatologia

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty usług stomatologicznych. Główną oś naszej działalności stanowi stomatologia estetyczna i endodoncja mikroskopowa, ale nasi dentyści zajmują się także stomatologią zachowawczą oraz profilaktyką zdrowotną. Zielona Góra jest miastem, w którym mamy swoją siedzibę, do której zapraszamy.

Zakres działań naszego gabinetu obejmuje zarówno stomatologię zachowawczą, a szczególnie leczenie kanałowe, protetykę, chirurgię, jak i wybielanie zębów. Jeśli więc marzą Państwo o pięknym i zdrowym uśmiechu, to wybór naszej kliniki będzie najlepszą możliwą decyzją.

Stomatologia na najwyższym poziomie

Poniżej prezentujemy skrót wszystkich wykonywanych przez nas czynności dentystycznych. Zachęcamy do konsultacji z lekarzem przed podjęciem leczenia. Nasi stomatolodzy dobiorą odpowiedni typ zabiegu do danego przypadku.

Wybielanie zębów

jest to zabieg cieszący się współcześnie największą popularnością wśród pacjentów. Każdy z nas marzy o pięknym, białym odcieniu zębów i zdrowo prezentującym się uśmiechu. Aby osiągnąć ten efekt, najpierw poddajemy pacjentów zabiegom higienizacyjnym, pozbywając się z zębów osadów i kamienia. Nowoczesne metody wybielania zębów to dziś przede wszystkim wybielanie nakładkowe (domowe) oraz przy pomocy specjalnej lampy w gabinecie. W zależności od indywidualnych cech pacjenta i zastosowanej metody, można osiągnąć efekt wybielenia o nawet o kilka odcieni. Opinie pacjentów na temat tej procedury są z reguły bardzo entuzjastyczne.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem (endodoncja mikroskopowa)

pozwala wyleczyć nieodwracalne stany zapalne w miazdze zębowej. Podczas zabiegu usuwamy chorobowo zmienioną część miazgi z kanałów i komory zęba, a następnie wypełniamy powstałą przestrzeń specjalnym materiałem. Całość zabiegu przeprowadzamy pracując w powiększeniu tak aby oczyścić kanały końcowe w 100%. W naszej klinice zajmujemy się również usuwaniem złamanych narzędzi z konćów kanałowych, leczeniem perforacji oraz leczeniem zapalnych zmian okołowierzchołkowych.

Protetyka

nasz gabinet dentystyczny oferuje kompleksowe usługi z zakresu uzupełniania ubytków zębowych. Stosujemy nowoczesne metody i dbamy o komfort pacjenta, mając na uwadze to, że proteza musi być wytrzymała i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Chirurgia stomatologiczna

w obrębie naszych działań dentystycznych znajdują się także zaawansowane zabiegi, takie jak ekstrakcja zęba czy usunięcie złamanego korzenia. Nasi dentyści kompleksowo zajmują się także szyciem chirurgicznym oraz nacinaniem ropni powodujących stany zapalne jamy ustnej.

Leczenie próchnicy

podstawą pięknego uśmiechu są zdrowe, wolne od próchnicy zęby. Dlatego właśnie w naszym gabinecie otrzymają Państwo kompletną pomoc w zakresie zwalczania tej szkodliwej bakteryjnej choroby.

Obszar działalności naszej kliniki 

Lekarzem, którego powinno się odwiedzać przynajmniej raz na pół roku jest lekarz dentysta. Zielona Góra oferuje szereg gabinetów, gdzie znajdą Państwo specjalistów od pięknego uśmiechu i zdrowej jamy ustnej. Serdecznie zapraszamy jednak do naszej kliniki – oprócz profesjonalnych usług estetycznych, oferujemy również kompleksowo przeprowadzoną opiekę dentystyczną.

Zarówno protetyka, leczenie kanałowe, jak i wybielanie ‒ tym wszystkim zajmie się nasz wykwalifikowany stomatolog podczas wizyty w gabinecie. Zielona Góra jest miejscowością, do której bardzo łatwo dojechać, dlatego nawet jeśli nie mieszkają Państwo w bezpośrednim sąsiedztwie, odwiedzenie naszej specjalistycznej kliniki nie powinno stanowić problemu.

Zapraszamy do konsultacji

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i umówienia się na wizytę. Osobą, która udzieli Państwu szczegółowych informacji i przydatnych wskazówek w zakresie pielęgnacji oraz dostępnych zabiegów, jest nasz lekarz stomatolog. Cennik usług zależy od wybranej metody leczenia, choć staramy się, aby ceny nawet bardzo nowoczesnych zabiegów były wyjątkowo konkurencyjne.