Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Rzęsy

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to profesjonalny zabieg polegający na pojedyńczym przyklejaniu rzęsy sztucznej do rzęsy naturalnej (metoda1:1). W większości przypadkow wybieramy metode 2 do 1 lub 3 do 1 w celu zwiekszenia gęstośc rzęs. Dzieki swojej elastyczności rzęsy zachowują się i wyglądaja jak naturalne.

Rzęsy są wodoodporne. Można z nimi pływać,ćwiczyc, korzystać z zabiegów w saunie.

Do zabiegów uzywamy produktów najwyższej jakości. Posiadamy w ofercie wiele rodzajów rzes tak aby sprostać największym oczekiwaniom klienta.

Zabieg jest bezbolesny i nie wpływa na stan powiek i rzęs.Rzęsy nie powoduja dyskomfortu wypadają pojedyńczo ( co wiąże się z cyklem życia rzęsy naturalnej). Proces aplikacji nie wpływa na szybkość wypadania rzęsy. Na miejsce starej rzęsy wyrasta nowa, zdrowa rzęsa, do której przy uzupełnianiu znowu mozna dokleić sztuczną.

Cennik

Henna brwi 20 zł
Henna rzęs 20 zł
Regulacja brwi 15 zł
Henna komplet (brwi + rzęsy + regulacja + krem) 40/35 zł
Przedłużanie rzęs metoda 1:1 120 zł
Przedłużanie rzęs metoda objętościowa 120/160 zł

W przepadku bardzo dużej ilości rzęs naturalnych cena zabiegu będzie ustalana indywidualnie.

Szukają Panie profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, który w nieinwazyjny i bezpieczny sposób zadba o rzęsy? Zielona Góra to siedziba JB Clinic – kliniki odpowiadającej na potrzeby wszystkich osób, które cenią sobie piękny i zdrowy wygląd. Decydując się na zabieg mający na celu poprawę struktury rzęs poprzez doklejenie sztucznych kępek, Panie mają do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości. W zależności od oczekiwanego rezultatu, warto jest zdecydować się na przedłużanie rzęs, które zapewni naturalny, a jednocześnie spektakularny efekt.

Tego typu zabieg jest jak najbardziej bezpieczny zarówno dla oka, powieki, jak i dla samych rzęs. Rzęsy dobierane są indywidualnie do klientki. Wybór odpowiedniego rodzaju sztucznych rzęs sprawi, że oczy zyskają głębię, zostaną optycznie powiększone, a rzęsy będą przyciemnione i wydłużone. Zagęszczanie rzęs to również świetny sposób na zaoszczędzenie czasu podczas wykonywania codziennego makijażu, na który wiele z nas nie ma go zbyt wiele.

Kategoria

Kosmetologia