Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Poznaj

Nasz zespół

Joanna Bielska-Gawron

Lekarz dentysta
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem twórcą i właścicielem JB Clinic Stomatologia i Medycyna Estetyczna.
W roku 2010 ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medyczny na wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Szczecinie.
W roku 2014 ukończyłam studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Głównej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
W roku 2017 ukończyłam studia podyplomowe Curriculum Protetyka DenCo – Stomatologiczna Europejska Akademia Umiejętności Praktycznych
Jestem estetą i piękno jest moją pasją. W JB Clinic mogę połączyć dwie medyczne dziedziny stomatologię oraz medycynę estetyczną.
Moją specjalizacją w zakresie stomatologii jest endodoncja mikroskopowa oraz protetyka.
Obecnie pracuję nad nową autorską metodą zahamowania rozwoju chorób przyzębia.
Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W JB Klinika wykonuję pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w kraju i za granicą co za tym idzie poszerzam ofertę dla naszych Pacjentów. Gwarantuję naturalny efekt, pełen komfort i bezpieczeństwo.

Iga Zuzanna Bielska

mgr kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.
Zawód kosmetologa jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący , ponieważ nic tak nie cieszy jak zadowolenie Klienta z zabiegu. Pracując w JB Clinic, mam możliwość zajmować się różnymi schorzeniami i defektami urody. Praca z dr Joanna Bielską-Gawron jest niezwykle cennym doświadczeniem w mojej pracy zawodowej, ze względu na szeroki przekrój pacjentów: od tych którzy chcą o siebie zadbać, opóźnić procesy starzenia, poprzez tych którzy zmagają się z dermatozami, lub innymi chorobami.
Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach, konferencjach, targach z branży kosmetycznej i SPA oraz poprzez lekturę podręczników z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dodatkowo śledzę czasopisma tematyczne, dzęki którym mam okazję do zapoznawania się z nowościami w kosmetykach, rodzajach sprzętu i usług z nimi związanymi. Na bieżąco monitoruję europejskie oraz światowe rynki, aby móc zaoferować Państwu jak najbardziej efektywne i sprawdzone zabiegi.

Oleksandra Kholevinska

Lekarz dentysta/higienistka

W 2010 roku ukończyłam studia na Tarnopolskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym im. I. Horbaczewskiego na wydziale Dentystycznym w Ukrainie.
W latach 2010-2015 pracowałam w rodzinnej praktyce, gdzie pod okiem swojego taty stomatologa doskonaliłam swoje umiejętności.
W roku 2015 przeprowadziłam się wraz z mężem i córką do Polski, gdzie zamieszkałam w Zielonej Górze.
Od roku pracuję jako higienistka i asystentka stomatologiczna. Dzięki swojemu doświadczeniu jako lekarz dentysta mogę samodzielnie i perfekcyjnie wykonywać zabiegi higienizacji.
Obecnie jestem w trakcie nostryfikacji dyplomu na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W niedalekiej przyszłości podejmę pracę jako lekarz dentysta.

Bartosz Gawron

Manager

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od początku swojej scieżki zawodowej mam do czynienia z zarządzaniem marketingowym bądz finansowym w firmach. Na co dzień prowadzę osobny biznes lecz w JB Clinic jestem w dużej mierze odpowiedzialny za całe prawidłowe działanie firmy, tak aby każdy pacjent czuł się przyjęty na jak najwyższym poziomie. Prywatnie jestem osobą lubiącą podróże, książki i sporty ekstramalne.