Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Poznaj

Nasz zespół

Avatar
Joanna Bielska-Gawron

Lekarz dentysta
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem twórcą i właścicielem JB Klinika Stomatologia i Medycyna Estetyczna.
W roku 2010 ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medyczny na wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Szczecinie.
W roku 2014 ukończyłam studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Głównej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
W roku 2017 ukończyłam studia podyplomowe Curriculum Protetyka DenCo – Stomatologiczna Europejska Akademia Umiejętności Praktycznych
Jestem estetą i piękno jest moją pasją. W JB Klinika mogę połączyć dwie medyczne dziedziny stomatologię oraz medycynę estetyczną.
Moją specjalizacją w zakresie stomatologii jest endodoncja mikroskopowa oraz protetyka.
Obecnie pracuję nad nową autorską metodą zahamowania rozwoju chorób przyzębia.
Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W JB Klinika wykonuję pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w kraju i za granicą co za tym idzie poszerzam ofertę dla naszych Pacjentów. Gwarantuję naturalny efekt, pełen komfort i bezpieczeństwo.

Avatar
Iga Zuzanna Bielska

mgr kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.
Zawód kosmetologa jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący , ponieważ nic tak nie cieszy jak zadowolenie Klienta z zabiegu. Pracując w JB Klinika, mam możliwość zajmować się różnymi schorzeniami i defektami urody. Praca z dr Joanna Bielską-Gawron jest niezwykle cennym doświadczeniem w mojej pracy zawodowej, ze względu na szeroki przekrój pacjentów: od tych którzy chcą o siebie zadbać, opóźnić procesy starzenia, poprzez tych którzy zmagają się z dermatozami, lub innymi chorobami.
Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach, konferencjach, targach z branży kosmetycznej i SPA oraz poprzez lekturę podręczników z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dodatkowo śledzę czasopisma tematyczne, dzęki którym mam okazję do zapoznawania się z nowościami w kosmetykach, rodzajach sprzętu i usług z nimi związanymi. Na bieżąco monitoruję europejskie oraz światowe rynki, aby móc zaoferować Państwu jak najbardziej efektywne i sprawdzone zabiegi.

Avatar
Oleksandra Kholevinska

Lekarz dentysta/higienistka

W 2010 roku ukończyłam studia na Tarnopolskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym im. I. Horbaczewskiego na wydziale Dentystycznym w Ukrainie.
W latach 2010-2015 pracowałam w rodzinnej praktyce, gdzie pod okiem swojego taty stomatologa doskonaliłam umiejętności z zakresu chirurgii i protetyki. Już od wczesnych lat podglądałam tatę w pracy, marząc aby tak jak on zostać lekarzem dentystą.
W roku 2015 przeprowadziłam się wraz z mężem i córką do Polski, gdzie zamieszkałam w Zielonej Górze.
Od roku pracuję jako higienistka i asystentka stomatologiczna. Dzięki swojemu doświadczeniu jako lekarz dentysta mogę samodzielnie i perfekcyjnie wykonywać zabiegi higienizacji.
Obecnie jestem w trakcie nostryfikacji dyplomu na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W niedalekiej przyszłości podejmę pracę jako lekarz dentysta.

avatar-man
Dymitr Sapa

Lekarz dentysta

Jestem stomatologiem, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Kijowie.

Kwalifikację zawodowe potwiedziłem w Collegium Medicum Uniwersytetu
Jagiellońskiego w Krakowie. Chętnie uczestniczę w konferencjach i
szkoleniach stomatologicznych, zarówno zagranicznych, jak i polskich.
Najwięcej radości sprawia mi ortodoncja. W tym zakresie nieustannie
podnoszę swoje kwalifikacje i doświadczenie. Realizuję swoją pasję w
pracy z pacjentami.

Poza zdobywaniem dodatkowych kwalifikacji, moim celem jest
doskonalenie jakości obsługi moich pacjentów.
Zaczynamy punktualnie, w przyjaznej atmosferze, stawiając na pierwszym
miejscu Twoje dobre samopoczucie. Każde spotkanie odbywa się zgodnie z
wcześniej opracowanym planem leczenia, uwzględniającym Twoje sugestie
i potrzeby. To ja pamiętam o Twoich wizytach kontrolnych i przypominam
o przeglądach