Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Dermapen – innowacyjny zabieg w Zielonej Górze

JB Clinic Zielona Góra / Medycyna estetyczna  / Dermapen – innowacyjny zabieg w Zielonej Górze
Zabieg Dermapen w JB Clinic

Dermapen – innowacyjny zabieg w Zielonej Górze

Dzięki zadbanej cerze można poczuć się nie tylko piękniejszym, ale również zdrowszym. Skóra jest najbardziej widoczną częścią naszego ciała, dlatego warto zadbać o to, abyśmy zawsze byli zadowoleni z jej wyglądu. Nasza klinika w Zielonej Górze posiada wszystko, aby pomóc Ci poczuć się dobrze we własnej skórze.

Na czym polega zabieg z Dermapen?

Coraz częściej w miejsce tradycyjnych metod upiększania skóry stosuje się dermapen. Dermapen to urządzenie, którego przeznaczeniem jest regeneracja skóry i polepszenie jej walorów estetycznych. Dzięki uniwersalnemu przeznaczeniu zabieg można wykonać praktycznie w każdym miejscu na ciele. Jak to działa?

Dermapen używany jest do wykonywania drobnych nakłuć na skórze, które w konsekwencji mają pobudzić ją do regeneracji. Mikroigły, wykonane z molibdenu w pełni automatycznie i precyzyjnie poddają skórę serii niewidocznych nakłuć. Mikrouszkodzenia sprawiają, że zwiększa się szybkość procesów regeneracyjnych, powstają nowe włókna kolagenowe, a co za tym idzie – skóra staje się bardziej jędrna i zdrowsza.

Kiedy stosować, a kiedy unikać?

Lista dokuczliwości, z którymi można zgłosić się na zabieg dermapen jest bardzo obszerna. Dermapen może pomóc przy problemach z cellulitem, przy rozstępach, bliznach i cieniach pod oczami. Jest skuteczny także w kwestii nadmiernego wypadania włosów, rozszerzonych porów, zwiotczałej skóry oraz zmarszczek. Jednak mimo tak uniwersalnego zastosowania wyróżnia się kilka przypadków, które są przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu. Nie zaleca się stosowania dermapen przy stanach zapalnych skóry, podczas ciąży i okresie karmienia piersią, przy zaawansowanej cukrzycy lub nowotworach.