Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

JB Clinic -Twój dentysta w Zielonej Górze!

JB Clinic Zielona Góra / Stomatologia  / JB Clinic -Twój dentysta w Zielonej Górze!
JB Clinic -Twój dentysta w Zielonej Górze!

JB Clinic -Twój dentysta w Zielonej Górze!

Już od ponad trzech lat jesteśmy z Wami i dbamy o Wasze piękne i zdrowe uśmiechy. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie setek pacjentów. Pacjentów którzy do nas wracają i polecają naszą klinikę najbliższym. Od samego początku naszej działalności postawiliśmy sobie za cel stworzenie takiego miejsca, w którym dentysta nie będzie kojarzył się negatywnie.

Dentysta to zawód zaufania publicznego

To, że zawód dentysty jest zawodem zaufania publicznego determinuje kilka czynników. Oprócz zasad etyki zawodowej określonych w ustawie, składa się na to profesjonalizm, etyka czy etos dentysty. Wciąż powiększająca się grupa pacjentów oraz pozytywne opinie świadczą o tym, że podchodzimy do naszych obowiązków z należytą starannością. Dzięki temu pacjenci są usatysfakcjonowani jakością naszych usług.

Dążenie do celu

Aby zrealizować początkowy cel i spełnić wszystkie obowiązki wynikające z tytułu wykonywania zawodu zaufania publicznego od samego początku przykładaliśmy i nadal przykładamy wielką wagę do umiejętności i wiedzy wszystkich dentystów, którzy pracują w naszej klinice. Chcąc stale się rozwijać bierzemy udział w kursach, szkoleniach czy konferencjach branżowych. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uzupełnianie wiedzy i poszerzając znajomość najnowszych technologii wspomagających pracę dentysty.

Bezstresowa wizyta u dentysty

Tak jak nowy sprzęt i wykwalifikowani specjaliści, tak przyjazny wystrój kliniki wprowadza nową jakość na mapie gabinetów dentystycznych w Zielonej Górze. W przyjemnym otoczeniu, oczekiwanie na zabieg jest mniej stresujące. Nasz personel do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Sprawia to, że goszcząc u nas, od samego wejścia poczujecie pozytywną energię i profesjonalizm naszych pracowników.