Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Medycyna estetyczna Zielona Góra

Geneo

Kosmetologia / Medycyna estetyczna

Zakres usług medycyny estetycznej w JB Clinic

Specjaliści pracujący w naszej klinice stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez profesjonalne szkolenia oraz kursy. Dzięki temu staliśmy się jedną z najbardziej liczących się klinik medycyny estetycznej w Zielonej Górze i województwie lubuskim.

Oferujemy pomoc w walce z problemami, takimi jak:

  • zmarszczki mimiczne,
  • widoczne blizny i bruzdy,
  • utrata elastyczności skóry,
  • nadmierna potliwość,
  • łysienie,
  • cellulit,
  • opadające powieki,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej.

Wymienione dolegliwości to tylko niewielki odsetek przypadków, z którymi na co dzień się zmagamy. Doświadczenie i wiedza nabywana przez lata pozwoliła nam stać się specjalistami w zakresie medycyny estetycznej. Stale poszerzamy naszą ofertę zabiegów, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych pacjentów, wszechstronności i rozwoju.

Pragniemy nie tylko leczyć naszych pacjentów, ale chcemy także przyczyniać się do tego, aby odzyskali Państwo komfort i pewność siebie w każdej sytuacji życia codziennego. Lekarz medycyny estetycznej Joanna Bielska-Gawron zadba o Państwa zadowolenie, wygodę i bezpieczeństwo zarówno przed, w trakcie, jak i po wykonanym zabiegu.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zachęcamy do umówienia się na konsultacje telefonicznie lub poprzez e-mail.

Medycyna estetyczna to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny, skoncentrowana na poprawie atrakcyjności, a co tym idzie również jakości życia pacjentów. Opiera się na działaniach profilaktycznie zapobiegających oraz opóźniających procesy starzenia się skóry, ale nie tylko. Pozwala również zwalczyć lub w znacznym stopniu zminimalizować wiele problemów natury estetycznej. Co ważne, wszelkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej mogą być wykonywane tylko i wyłącznie przez lekarzy, którzy mają prawo do wykonywania zawodu.

JB Clinic – wyjątkowa klinika medycyny estetycznej w Zielonej Górze

W naszej klinice medycyny estetycznej w Zielonej Górze oferujemy Państwu starannie wyselekcjonowane i najskuteczniejsze zabiegi, które wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie. Najważniejszym kryterium, jakim kierujemy się w trakcie naszej pracy jest zadowolenie i satysfakcja pacjentów, które są dla nas powodem do dumy i uśmiechu. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonują wykwalifikowani specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach doszkalających, dzięki czemu jesteśmy pewni, że są Państwo w dobrych rękach. Zaufanie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, tu nie ma miejsca na kompromisy. Klinika medycyny estetycznej w Zielonej Górze to idealne miejsce do wykonywania wszelkiego rodzaju zabiegów, mających na celu poprawę nie tylko wyglądu, ale również samopoczucia.

Nasza oferta obejmuje szeroką i kompleksową gamę pozachirurgicznych zabiegów medycyny estetycznej, zarówno tych nieinwazyjnych, jak i o niskim stopniu inwazyjności. Polecamy szeroki wachlarz możliwości, od zabiegów polegających na likwidacji zmarszczek mimicznych, poprzez terapię antycellulitową, leczenie łysienia, powiększanie ust, mezoterapię i wiele, wiele innych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej Kliniki medycyny estetycznej. Zapraszamy nie tylko kobiety, mężczyźni również są mile widziani. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo zabieg, który spełni Państwa oczekiwania. Nasz wykwalifikowany personel w każdej chwili służy pomocą.