Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Medycyna estetyczna – profesjonalnie w Zielonej Górze

JB Clinic Zielona Góra / Medycyna estetyczna  / Medycyna estetyczna – profesjonalnie w Zielonej Górze
medycyna estetyczna Zielona Góra

Medycyna estetyczna – profesjonalnie w Zielonej Górze

Medycyna estetyczna w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność i – co chyba ważniejsze – staje się coraz mniej kontrowersyjnym tematem. Dbanie o swój wizerunek, atrakcyjność fizyczną i własne dobre samopoczucie jest powszechnym działaniem. Dzięki takiemu zainteresowaniu medycyną estetyczną może się ona rozwijać i zadowalać kolejne osoby, które decydują się na zabiegi upiększające.

Kto może się tym zajmować?

Zakres działań medycyny estetycznej poszerza się, jednak wymagania do przeprowadzania zabiegów są bardziej restrykcyjne, niż kiedyś. W tej chwili medycyną estetyczną może zajmować się wyłącznie lekarz, który ma prawo do wykonywania swojego zawodu.

Coraz więcej, coraz dokładniej

W klinice medycyny estetycznej możesz oczekiwać doradztwa i profesjonalnego przeprowadzenia zabiegów z szerokiej oferty procedur stosowanych w celu poprawienia urody i zdrowia. W listę zadań zaliczanych do medycyny estetycznej wchodzi między innymi:
– likwidacja zmarszczek,
– leczenie nadpotliwości i łysienia,
– zwalczanie cellulitu i niedoskonałości skóry,
– usuwanie cieni pod oczami…
Wymieniając wszystkie zabiegi możemy złapać się na tym, że lista wydaje się nie mieć końca. Jednak zakres możliwości medycyny estetycznej ma swoją granicę, którą jest chirurgia plastyczna.

Zakres medycyny estetycznej

Chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna i kosmetologia obejmują tę samą kategorię medycyny. Jednak medycyna estetyczna w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej obejmuje mało inwazyjne i zupełnie bezpieczne procedury. Dopuszczają one wyłącznie drobne nacięcia i nakłucia, bez potrzeby użycia skalpela. Medycyna estetyczna wykorzystuje głównie zdolności regeneracyjne organizmu. Nie dopuszcza do zachodzenia w niego głębiej, niż w tkankę podskórną. Od kosmetologii natomiast różni się tym, że aktywizuje skórę do odnowy poprzez ingerencję w jej głębsze warstwy. Dzięki czemu może okazać się w wielu przypadkach bardziej skuteczna.

Doceniamy Wasze zaufanie

Decydując się na zabiegi upiększające należy przede wszystkim pamiętać o tym, aby przy wyborze kliniki kierować się jej profesjonalnym podejściem, doświadczeniem, wykształceniem i umiejętnościami, jak również sprzętem, który używany jest na potrzeby zabiegów. W JB Clinic dbamy o to, aby każdy z naszych pacjentów był zadowolony z usług i porad naszego personelu. Celem jest nie tyle wykonanie zabiegu, co sprawienie, że dzięki niemu każdy z naszych pacjentów poczuje się lepiej we własnej skórze i będzie mógł być w pełni sobą.