Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Powiększanie ust Zielona Góra

JB Clinic Zielona Góra / Bez kategorii  / Powiększanie ust Zielona Góra
Zabieg powiększania ust w JB Clinic w Zielonej Górze

Powiększanie ust Zielona Góra

Podobno uśmiech jest najlepszą ozdobą każdej kobiety. A żeby podkreślić jego piękno wiele osób decyduje się na zabiegi powiększania i modelowania ust. Wyraźniejszy kontur, jędrność i nawilżenie ust to tylko niektóre z korzyści, jakie można osiągnąć dzięki zabiegom w JB Clinic. Powiększanie ust jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, co potwierdza jego pozytywne efekty.

Jak to działa?

Kluczem do sukcesu przy zabiegu powiększania ust są właściwości kwasu hialuronowego. To właśnie on wstrzykiwany jest w powierzchnię ust, aby ulepszyć ich kondycję i poprawić walory estetyczne. Na ten zabieg decydują się osoby w różnym wieku i z szerokim spektrum oczekiwań co do efektu. U osób młodych motywacją jest najczęściej chęć uzyskania efektu pełniejszych, mocno zarysowanych ust, natomiast osoby dojrzałe decydują się na niego, aby nawilżyć i wzmocnić usta oraz ujędrnić ich powierzchnię. Kwas hialuronowy pozwala na osiągnięcie efektu odmłodzenia jak i na modelowanie i nawilżanie tkanek. Niezależnie od oczekiwań – taki zabieg pozwala na osiągnięcie satysfakcji i pewności siebie.

Zakres możliwości zabiegu:

 1.  Podkreślenie konturu – poprawienie zarysu sprawi, że usta będą wyraziste nawet bez makijażu
 2.  Modelowanie kształtu – kiedy nie jest on wystarczająco zadowalający
 3.  Regulowanie asymetrii – między górną a dolną wargą lub między lewą i prawą częścią ust
 4.  Powiększenie objętości ust – aby stałe się ona pełniejsze i bardziej atrakcyjne
 5.  Nawilżenie i ujędrnienie powierzchni – dzięki czemu usta nabiorą satynowej miękkości
 6.  Podniesienie kącików ust – co sprawi, że Twój uśmiech będzie pełniejszy i bardziej promienny
 7.  Redukcja zmarszczek wokół ust – bo dla efektu warto zadbać nie tylko o usta, ale również o odmłodzenie ich okolic

Przeciwwskazania:

Zanim podejmiesz decyzję o zabiegu powiększania ust nasi specjaliści przeprowadzą z Tobą wywiad, w którym wykryją przeciwwskazania, do których należą:

 • Stany zapalne skóry (trądzik czy opryszczka)
 • Ciąża i okres laktacji
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Skłonność do powstawania blizn

Trwałość zabiegu

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, która pozwala na magazynowanie i rozkład wody w naszym organizmie. Ze względu na to, że wstrzykiwana substancja występuje w tkankach organizmu taki zabieg jest bezpieczny dla zdrowia czy samopoczucia pacjenta. Efekty po zabiegu utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Jednak nawet po tym czasie usta są w zdecydowanie lepszej kondycji, niż przed zabiegiem, są lepiej nawilżone, odmłodzone i zdrowsze.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu w JB Clinic?

JB Clinic w Zielonej Górze to miejsce, które cieszy się zaufaniem wielu klientów. Nasi pacjenci i ich potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu, dlatego robimy wszystko, aby spełnić ich oczekiwania. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę.