Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Sunekos – system regeneracji macierzy pozakomórkowej

Trochę wiedzy ?

Sunekos jest to nowatorski preparat dedykowany mezoterapii mikroigłowej okolicy oka, twarzy lub szyi. Charakteryzuje się unikalnym połączeniem kwasu hialuronowego oraz aminokwasów, które stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastyny. Efekty, jakie możesz uzyskać to nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, naturalne działanie modelujące oraz wygładzenie zmarszczek.

Istnieją 2 linie produktu: Sunekos 200 (dla nieco młodszych pacjentów, z mniej widocznymi zmarszczkami) oraz Sunekos 1200 (dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia). Linie można stosować osobno, jednak najlepsze efekty można osiągnąć przez zastosowanie procedury łączonej.

Działanie:

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM). Produkt stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym. To właśnie gwarantuje Sunekos.

Efekt:

  • wolumetria (modelowanie) owalu twarzy
  • spłycenie zmarszczek
  • nawilżenie głębokich i płytkich warstw skóry
  • poprawa elastyczności skóry
  • redukcja cieni pod oczami

Po zabiegu:

Zabiegi mezoterapii Sunekos nie wyłączają Cię z codziennych aktywności. Istotne jednak, aby w dniu wykonywania zabiegu nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.
Kategoria

Medycyna estetyczna