Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

IBX System – odbudowa i regeneracja paznokci

Trochę wiedzy ?

IBX System to zabieg dwuetapowy, na który składają się produkty o nazwie IBX oraz IBX Repair.
Preparat IBX ma na celu odbudowę osłabionych paznokci. Jego działanie polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do naturalnego wzrostu paznokci.
Natomiast IBX Repair świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: akrylowe, żelowe czy hybrydowe. IBX Repair tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBX Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

Działanie:

IBX System to preparat naprawczy, który:

  • chroni paznokcie – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
  • regeneruje, wzmacnia i odbudowuje paznokcie – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie (wygładza i scala płytkę, działa naprawczo na uszkodzenia mechaniczne, redukuje bruzdy, pęknięcia i białe plamki).

Zalety:

    IBX Repair używany jest do “naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu

  • IBX wzmacnia górne warstwy plytki, możliwiając paznokciom odrost
  • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznocie są gładkie i lśniące
  • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
  • IBX SYSTEM tworzy ochronną powłokę WEWNĄTRZ płytki paznokcia aby chronić ją przed szkodliwym procesem usuwania stylizacji
  • IBX staje się integralną częścią w płytce. Żadne rozpuszczalniki ani detergenty go nie rozpuszczą

Cennik

 

Zabieg podstawowy 40 zł
Zabieg uzupełniający (co 2-3 tygodnie) 30 zł
Łączenie z manicure hybrydowym 80 zł
Kategoria

Kosmetologia