Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Cosmelan – kuracja na przebarwienia

Trochę wiedzy ?

Zabieg Cosmelan, jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych terapii wybielających dostępnych współczesnej kosmetologii. Jeżeli zatem dręczą Państwa nieestetyczne przebarwienia na skórze – niezależnie od tego czy wynikają z nadmiernego opalania czy ich przyczyną są zmiany hormonalne – terapia Cosmelan jest idealnym rozwiązaniem.
Cosmelan to wyjątkowa, trzymiesięczna terapia, na którą składa się specjalistyczna maska oraz samodzielna aplikacja kremu wspomagającego działanie maski. Terapia jest praktycznie bezbolesna, nieinwazyjna i mało angażująca dla Pacjenta. a przede wszystkim jest drogą do uzyskania alabastrowe gładkości i kolorytu cery.

Wskazania:

Terapię Cosmelan rekomendujemy dla uzyskania spektakularnych efektów w zakresie:
– usuwania przebarwień słonecznych i hormonalnych,
– wyrównania kolorytu skóry,
– leczenia stanów zapalnych i nadmiernego wydzielania serum,
– likwidacji powierzchownych zmarszczek,
– likwidacji rozszerzonych porów skóry,
– znakomitego działania anty-aging – stymuluje bowiem skórę do regeneracji włókien kolagenowych, sprzyjających spłyceniu zmarszczek.

Efekty 

Cosmelan, jest terapią czasową, a to oznacza, że efekty pojawiają się i zyskują widoczność wraz z upływem czasu. Pierwsze rezultaty są widoczne już po tygodniu terapii, ale bardo widoczne zmiany w kolorycie i kondycji skóry są zauważalne najczęściej po miesiącu.
Czego możecie Państwo spodziewać się po przeprowadzeniu pełnej terapii Cosmelan ?:
– natychmiastowego działania rozjaśniającego i likwidacji przebarwień,
– błyskawicznego wyrównania kolorytu skóry,
– silnego nawilżenia skóry,
– skutecznej regulacji wydzielania łoju,
– doskonałego zwężenia porów,
– zapobiegnięcia powstawaniu zaskórników, stanów zapalnych i łojotoku,
– usunięcia płytkich, powierzchownych zmarszczek.
Istotne jest, żeby pamiętać, że terapia Cosmelan jest terapią jednorazową, jednak rozciągniętą w czasie do trzech miesięcy (aplikacja maski przez kosmetologa + samodzielna trzymiesięczna aplikacja kremu Cosmelan)
Kategoria

Kosmetologia