Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Profhilo

Trochę wiedzy ?

Unikalna koncepcja kuracji przeciwstarzeniowej z natychmiastowym podwójnym efektem regeneracyjnym dla skóry zmęczonej, odwodnionej i wiotkiej.

Unikalny skład PROFHILO ®  stymuluje produkcję kwasu hialuronowego w organizmie oraz wspomaga tworzenie elastyny ​​i kolagenu.

Rezultat: gładsza, jędrniejsza skóra i naturalnie świeży wygląd z młodzieńczym blaskiem.

PROFHILO ®  został zaprojektowany, aby trwale poprawić jakość skóry. Oddaje skórze to, co zostało utracone przez lata i działa jak „opóźniacz procesów starzenia”.

PROFHILO ® posiada unikalną, opatentowaną formułę. Pod wpływem ciepła kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej łączy się, tworząc hybrydową cząsteczkę. To sieciowanie termiczne sprawia, że ​​dodatki (takie jak BDDE) są zbędne. Skutkuje to doskonałą kompatybilnością produktu.

PROFHILO ® to wysoce czysty kwas hialuronowy, który dzięki swojemu silnemu działaniu przyciągającemu wodę zalewa skórę wilgocią od wewnątrz. Stymulowana jest produkcja własnego kwasu hialuronowego w organizmie oraz wspomagane jest tworzenie elastyny ​​i kolagenu.

Rezygnacja z dodatków zapewnia najlepszą możliwą tolerancję i minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

PROFHILO ® można łączyć ze wszystkimi popularnymi wypełniaczami, zabiegami PRP, laserem i botuliną.

Dzięki specjalnemu procesowi wytwarzania PROFHILO® pozostaje w tkance 30 razy dłużej niż nieusieciowany kwas hialuronowy (występujący w produktach do mezoterapii) i tam rozwija swoje działanie nawilżające i stymulujące.

PROFHILO ® zawiera 64mg kwasu hialuronowego na 2ml produktu i dlatego jest jednym z najbardziej skoncentrowanych produktów kwasu hialuronowego na rynku światowym.

Efekty 

W pięciu określonych punktach iniekcji na każdej połowie twarzy najmniejsze ilości preparatu PROFHILO ® są wstrzykiwane bardzo cienkimi igłami. Ze względu na swój szczególny charakter i specjalną technikę wstrzykiwania BAP (Bio Aesthetic Points), PROFHILO ® samoistnie rozprowadza się w tkance. Bezpośrednio po zabiegu możesz łatwo wrócić do swoich codziennych zajęć.

Jeden zabieg – składający się z dwóch aplikacji w odstępie 4 tygodni – zwykle wystarcza do uzyskania widocznego efektu przeciwstarzeniowego. Po kolejnych 6 miesiącach zaleca się kurację przypominającą.

Oczywiście  PROFHILO® można stosować również na inne obszary ciała, takie jak dekolt, szyja i grzbiet dłoni. Wszędzie tam, gdzie skóra jest zmęczona i sucha, PROFHILO® wnosi  do tkanek nawilżenie, a tym samym nową świeżość

 

Podczas Kongresu AMEC 2015 w Paryżu, PROFHILO® został nagrodzony! W kategorii „Polepszenie skóry” PROFHILO® otrzymał prestiżowe trofeum „Anti-Aging & Beauty Trophy” jako najlepszy  produkt  !

W 2018 roku PROFHILO® został  uznany za „Najlepszy produkt do wstrzykiwania”.

Kategoria

Kosmetologia, Medycyna estetyczna