Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Nlift

Trochę wiedzy ?

#Nlift, to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia, profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia oraz suplementów. Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!

Na czym polega zabieg

Protokół #Nlift składa się z dwóch zabiegów.

W pierwszej sesji Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i jędrna.

Druga sesja Nlift – jest przeprowadzana po tygodniu – i obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb Pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Efekty

Dostarczane od wewnątrz i zewnątrz do skóry substancje czynne, działają na głębokie warstwy skóry właściwej, dzięki czemu efekty widoczne są natychmiast po wykonanym zabiegu.

#Nlift może pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób. Zabieg Nlift kształtuje i podkreśla piękno środkowej części twarzy tworząc wyrazisty młodzieńczy wygląd.

Nlift poprawia kondycję skóry, odmładza ją oraz dotlenia, działa liftingująco, przyśpiesza proces regeneracji i wygładza zmarszczki.

  • ZNACZNA POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY
  • REDUKCJA ROZSZERZONYCH PORÓW
  • REDUKCJA ZMARSZCZEK
  • REDUKCJA BLIZN
  • REDUKCJA PRZEBARWIEŃ
  • UJĘDRNIENIE SKÓRY
  • POPRAWA OWALU TWARZY
  • REAKTYWACJA WSZYSTKICH FUNKCJI SKÓRY

Dla kogo

Zabiegi #Nlift idealnie wpisują się w potrzeby każdej skóry, niezależnie od wieku.

Starzenie się twarzy jest złożonym procesem, który polega przede wszystkim na utracie objętości i zwiotczeniu tkanek. Zastosowanie kompleksowej terapii, o udowodnionej badaniami skuteczności, sprawi że skóra odzyska młodzieńczy wygląd.

Procedury pozabiegowe:

Domowa pielęgnacja jest kontynuacją zabiegów w gabinecie i sprawia, że możemy cieszyć się ich efektami przez długi czas. W procedurze pozabiegowej #Nlift znajdziesz takie produkty jak: ampułkę Anti-Ageing Booster z serii Neauvia Enhancement System, krem Ceramid Shield oraz aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced System. Idealne połączenie od wewnątrz jak i na zewnątrz, które neutralizuje wolne rodniki, dogłębnie odżywia i przywraca skórze promienność.

Ceramide Shield:

Lekki krem o bogatym wykończeniu, wzbogacony o kompleks ceramidów 3,6II,1, fitosfingozynę i cholesterol, które odbudowują strukturę cementu międzykomórkowego i ochronną warstwę hydrolipidową skóry. Dodatkowo ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej zapewnia nawilżenie i ukojenie. Heptapeptyd-4 wzmacnia naturalny system obronny poprzez zapewnienie równowagi mikrobiomu. Ta unikalna kombinacja składników aktywnych przywraca skórze komfort, odbudowuje ją i nawilża.

C-Shot:

To aktywne serum rewitalizujące z 30% stabilną formą witaminy C (kwas 3-o-etylo askorbinowy). Pobudza syntezę kolagenu, zmniejsza przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych. Synergiczne działanie ochronne i stymulujące zapewnia wygładzenie, ujędrnienie oraz przywraca skórze młodzieńczy blask.

Anti-Age Booster:

Neauvia oferuje suplementy bazujące na innowacyjnych i niezwykle skutecznych kompozycjach substancji aktywnych. Stworzone w celu wzmocnienia rezultatów zabiegów estetycznych. Anti-Age Booster, to ampułka przeciwstarzeniowa, której poszczególne składniki działają wspomagająco na pobudzanie fibroblastów do zwiększenia metabolizmu kolagenu. Efektem tego jest zrównoważona degradacja kolagenu w skórze właściwej. Składniki aktywne zawarte w suplemencie mają na celu wsparcie uzupełnienia elementów utraconych w wyniku starzenia się i oddziaływania czynników środowiskowych.

Kategoria

Medycyna estetyczna