Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Geneo

Trochę wiedzy ?

GeneO®+ to przełomowa technologia Micropęcherzyki Energy 3 w 1 firmy Pollogen, która oferuje kompletną pielęgnację,

rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. GeneO®+ zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

 • DOTLENIENIE

W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

 • ZŁUSZCZANIE

Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

 • WCHŁANIANIE

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

GeneO®+ złuszczając zewnętrzną warstwę skóry tworzy idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Na powierzchni skóry dochodzi do połączenia opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Mikropęcherzyki pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, polegającą na:

 • wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry,
 • zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych,
 • zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

W zależności od oczekiwanych efektów i potrzeb skóry GeneO®+ proponuje:

                   

Zabieg

Zabieg z wykorzystaniem technologii GeneO®+ zapewnia odmłodzenie, rozjaśnienie i odżywienie skóry. W zależności od efektów, które chcemy uzyskać, zabieg można wykonać w dwóch wersjach:

NeoRevive® – to maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia i ujędrnienia. Zabieg z wykorzystaniem kapsułki NeoRevive® to także zmniejszenie porów, poprawa gęstości i odżywienie skóry, zdrowszy i bardziej promienny wygląd.

Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive®, które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą GeneO™+ masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda ona młodziej.

Efekty zabiegu NeoRevive®:

 • Zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziała jej starzeniu.
 • Łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek.
 • Poprawia gęstość skóry i ujędrnia ją.
 • Regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.
 • Naturalnie dotlenia skórę twarzy.
 • Zmniejszapory.
 • Nawadnia i odżywia skórę.
 • Zapewnia zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.
 • Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.

NeoBright® – to innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry.Kapsułka NeoBright® wykorzystywana jest także dla wyrównania kolorytu, poprawy gęstości i odżywienia skóry.

NeoBright® To doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright®delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Efekty zabiegu NeoBright®:

 • Delikatnie rozjaśnia skórę.
 • Redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce.
 • Naturalnie dotlenia i nawilża skórę.
 • Rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.
 • Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.
 • Poprawia gęstość i odżywienie skóry.
 • Wyrównuje koloryt cery.

Efekty:

 • Metoda „3 w 1”: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry.
 • Krótki czas trwania zabiegu.
 • Doskonała „baza” przed wykonaniem innych zabiegów medycyny estetycznej np. endermologii
 • Naturalne dotlenienie skóry.
 • Maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych.
 • Odpowiedni dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy.
 • Maksymalna higieniczność dzięki jednorazowym sterylnym elementom.
 • Doskonałe efekty potwierdzone klinicznie.
 • Zabieg „lunchowy” natychmiast po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

 

Pytania i odpowiedzi:

W jaki sposób GeneO™+ dotlenia skórę?

GeneO™+ wykorzystuje reakcję chemiczną odkrytą w 1904 roku tzw. „efekt Bohra”. Reakcja jest aktywowana na powierzchni skóry przez połączenie kapsułki stworzonej z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z innowacyjnym opracowanym przez Pollogen preparatem w formie żelu. Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego wytwarza na skórze niezliczoną ilość mikropęcherzyków zawierających CO2. Wzrost stężenia CO2 zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry. Dotlenianie ma niezwykle korzystnie wpływa na efekty wszystkich zabiegów przeciwstarzeniowych i poprawiających kondycję skóry.

Co odczuwa osoba, która poddaje się zabiegowi GeneO™+?

GeneO™+ przypomina delikatny pilingtwarzy połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Dzięki pominięciu procedury próżniowej (którą stosuje się w przypadku innych urządzeń służących do kosmetyki twarzy) zabieg jest przyjemny i relaksujący. Po zabiegu pacjenci czują się odprężeni i zauważają różnicę w swoim wyglądzie. Osoby posiadające skórę wrażliwą mogą odczuwać w trakcie pierwszej części zabiegu delikatnie podwyższoną temperaturę.

Jaka jest przewaga GeneO™+ nad innymi zabiegami?

GeneO™+ w odróżnieniu do większości zabiegów eksfoliacji wykonuje się na wilgotnej skórze (nigdy suchej), dzięki czemu zabieg jest łatwy i przyjemny oraz nie powoduje podrażnień itp. Rezultaty zabiegów pielęgnacyjnych, które wykorzystują podobne elementy zabiegu jak GeneO™+ nie są stałe ze względu na różnice w jakości produktów — ich świeżość i sterylność może się różnić w zależności od gabinetu. Udając się na zabieg GeneO™+ masz pewność, że produkty użyte podczas zabiegu ZAWSZE będą świeże i sterylnie czyste oraz że zostanie użyta do zabiegu jego odpowiednia i zalecana ilość, ponieważ żel zabiegowy jest pakowany próżniowo, a dla każdego klienta otwierane jest nowe opakowanie. Jednorazowa jest także kapsułka, która służy do eksfoliację, sterylne elementy praktycznie eliminują jakiekolwiek możliwości podrażnień. GeneO™+ NIE wykorzystuje próżni, która może powodować zmiany naczyniowe i/lub uszkodzenia skóry.

Czy krótki czas trwania zabiegu może mieć wpływ na jego efekty?

Nie, ponieważ opracowana przez firmę Pollogen innowacyjna technologia wykorzystana przy zabiegu GeneO™+ umożliwia wykonanie kilku etapów i procedur zabiegowych jednocześnie. Dzięki czemu zabieg jest błyskawiczny i niezwykle skuteczny. Ponadto kapsułka wykorzystywana podczas zabiegu ma wyjątkowo dużą powierzchnię co jeszcze bardziej skraca czas zabiegu, jednocześnie sprawiając, że jest on także przyjemniejszy.

Jak wygląda cera i co odczuwają pacjenci po zabiegu GeneO™+?

W trakcie zabiegu GeneO™+ skóra zostaje wzbogacona w tlen i składniki odżywcze zawarte w żelach, dzięki czemu staje się gładką i miękką w dotyku oraz zyskuje świeży, błyszczący i promienny wygląd.

Jak często mogę korzystać z zabiegów GeneO™+?

W przypadku takich problemów skórnych, jak uszkodzenia słoneczne, czy trądzik, zalecane są zabiegi cotygodniowe. Planowanie zabiegów GeneO™+ raz w miesiącu stanowi doskonały długofalowy program terapii przeciwdziałającej starzeniu się skóry. Najlepszy indywidualny harmonogram zabiegów dobierze specjalista w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Czy GeneO™+ jest odpowiednim zabiegiem przed „wielkim wyjściem”?

Tak! Zabieg GeneO™+ nie wymaga rezygnacji z życia towarzyskiego, a wygląd skóry i odczucia są znakomite zaraz po jego przeprowadzeniu. Jeżeli masz w najbliższym czasie zaplanowaną imprezę, przyjdź na zabieg GeneO™+ w tym samym dniu lub dzień wcześniej, a efekt będzie dobrze widoczny w najważniejszym momencie.

Co jest dla mnie lepsze: NeoBright™ czy NeoRevive™?

Zależy to od typu i stanu skóry. Twój lekarz zaleci najlepszy żel. Jeżeli masz zmiany pigmentowe (ciemne plamy) lub ciemną skórę, najprawdopodobniej NeoBright™ będzie właściwym wyborem. Jeżeli chcesz poprawić ogólny wygląd skóry i ograniczyć pory, lepszy będzie preparat NeoRevive™ i (lub) kombinacja obu. Ponownie, najlepiej jest zwrócić się o poradę do lekarza przeszkolonego w zakresie stosowania GeneO™+.

Czy mogę poddać się zabiegowi GeneO™+, jeżeli mam trądzik?

Tak. Ponieważ złuszczanie naskórka w GeneO™+ jest bardzo delikatne i nie podrażnia skóry, a ponadto brak próżni niweluje ryzyko roznoszenia się zmian trądzikowych. W przypadku indywidualnych kwestii dotyczących skóry należy skonsultować się z osobą wykonującą zabieg.

Kategoria

Kosmetologia, Medycyna estetyczna