Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Poznaj

Nasz zespół

Joanna Bielska-Gawron

Lekarz dentysta
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem twórcą i właścicielem JB Clinic Stomatologia i Medycyna Estetyczna.
W roku 2010 ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medyczny na wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Szczecinie.
W roku 2014 ukończyłam studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Głównej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
W roku 2017 ukończyłam studia podyplomowe Curriculum Protetyka DenCo – Stomatologiczna Europejska Akademia Umiejętności Praktycznych
Jestem estetą i piękno jest moją pasją. W JB Clinic mogę połączyć dwie medyczne dziedziny stomatologię oraz medycynę estetyczną.
Moją specjalizacją w zakresie stomatologii jest endodoncja mikroskopowa oraz protetyka.
Obecnie pracuję nad nową autorską metodą zahamowania rozwoju chorób przyzębia.
Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W JB Clinic wykonuję pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w kraju i za granicą co za tym idzie poszerzam ofertę dla naszych Pacjentów. Gwarantuję naturalny efekt, pełen komfort i bezpieczeństwo.

Avatar
Ewa Jarowicz

Lekarz dentysta

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem w 2012 roku. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach z dziedziny nowoczesnej stomatologii. W swojej pracy szczególnie realizuję się w stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, chirurgii oraz protetyce. Patrzę na potrzeby pacjenta całościowo i staram się w prosty sposób przedstawić wszystkie możliwości leczenia. Moim celem jest zdrowy i piękny uśmiech pacjenta. Prywatnie jestem mamą Tosi i Amelki. Czas wolny najchętniej spędzam z moją rodziną.

Avatar
Anna Niedziela

Lekarz dentysta

W 2015 roku ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyłam z jednej z renomowanych klinik we Wrocławiu.

Jestem uśmiechniętym lekarzem, lubiącą rozwiązywać problemy stomatologiczne i estetyczne tworząc piękne i zdrowe uśmiechy.

Stale podnoszę swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach. Wykorzystuję najnowsze koncepcje leczenia tak, aby móc objąć swoich pacjentów jak najlepszą opieką. Jestem lekarzem, który patrzy na potrzeby pacjentów całościowo oraz staram się zawsze w prosty sposób przedstawić aspekty i możliwości leczenia swoim pacjentom pełną informację o podjętych działaniach, aby całkowicie wyeliminować lęk podczas zabiegu.

W swojej pracy zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, stomatologią dziecięcą, protetyką i chirurgią.

W wolnym czasie lubię czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Iga Zuzanna Bielska

mgr kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.
Zawód kosmetologa jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący , ponieważ nic tak nie cieszy jak zadowolenie Klienta z zabiegu. Pracując w JB Clinic, mam możliwość zajmować się różnymi schorzeniami i defektami urody. Praca z dr Joanna Bielską-Gawron jest niezwykle cennym doświadczeniem w mojej pracy zawodowej, ze względu na szeroki przekrój pacjentów: od tych którzy chcą o siebie zadbać, opóźnić procesy starzenia, poprzez tych którzy zmagają się z dermatozami, lub innymi chorobami.
Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach, konferencjach, targach z branży kosmetycznej i SPA oraz poprzez lekturę podręczników z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dodatkowo śledzę czasopisma tematyczne, dzęki którym mam okazję do zapoznawania się z nowościami w kosmetykach, rodzajach sprzętu i usług z nimi związanymi. Na bieżąco monitoruję europejskie oraz światowe rynki, aby móc zaoferować Państwu jak najbardziej efektywne i sprawdzone zabiegi.

Oleksandra Kholevinska

Lekarz dentysta

W 2010 roku ukończyłam studia na Tarnopolskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym im. I. Horbaczewskiego na wydziale Dentystycznym w Ukrainie.
W latach 2010-2015 pracowałam w rodzinnej praktyce, gdzie pod okiem swojego taty stomatologa doskonaliłam swoje umiejętności.
W roku 2015 przeprowadziłam się wraz z mężem i córką do Polski, gdzie zamieszkałam w Zielonej Górze. Aby w pełni prawnie wykonywać zawód lekarza stomatologa musiałam przejść przez proces nostryfikacji dyplomu.
Nostryfikację dyplomu ukończyłam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Bartosz Gawron

manager

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od początku swojej ścieżki zawodowej mam do czynienia z zarządzaniem marketingowym bądź finansowym w firmach. Na co dzień prowadzę osobny biznes lecz w JB Clinic jestem odpowiedzialny za kwestie finansowe, administracyjne oraz marketingowe. Prywatnie jestem osobą lubiącą podróże, książki i sporty ekstramalne.

Monika Ochla

linergistka

Jestem certyfikowanym trenerem Maderm Academy. Właścicielką Studia Makijażu Permanentnego Ochla w Pniewach od 2010 roku. Mówcą oraz uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i mistrzostw z dziedziny makijażu permanentnego.
Prowadzę intensywne szkolenia dla osób początkujących jak i zaawansowanych w Polsce
i na świecie pod marką Maderm.
Zapraszam wszystkie Panie do JB Clinic gdzie osobiście wykonuję makijaż permanentny brwi ust i powiek.
Jestem oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości pigmentów i urządzeń do
makijażu permanentnego maderm.
Zawód linergisty nie jest tylko moją pracą, jest moją pasją i częścią życia.
Avatar
Agata Wilman

asystentka

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego o kierunku Pomoc Społeczna i Socjoterapia oraz Medycznego studium im. Marii Curie-Skłodowskiej o profilu asystentka stomatologiczna.

Czynnie asystuję przy zabiegach endodontycznych, protetycznych i chirurgicznych. Celem jakim stawiam sobie w pracy jest zadowolenie pacjenta z płynnej pracy z lekarzem. Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje.

Dzięki pracy w JB Clinic mam duże możliwości, aby rozwijać się jako asystentka stomatologiczna wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz wiedzę profesjonalnych lekarzy.

Avatar
Jolanta Mreńca

higienistka

Jestem absolwentką Policealnego Studium Medycznego o specjalności Asystentka Stomatologiczna oraz Higienistka Stomatologiczna.

Doświadczenie zawodowe zdobywam od trzech lat. Praca w JB Clinic jest dla mnie przyjemnością, pozwala mi poszerzać swoją wiedzę zawodową poprzez współpracę z profesjonalnym zespołem, korzystając z najnowszych technologii stomatologicznych.

Uważam, że higiena i estetyka są ważnym elementem kształtującym nasze zdrowie. Nieoceniony jest dla mnie codzienny uśmiech, który wprawia wszystkich w dobry nastrój.

Poza pracą zawodową interesuję się turystyką górską, uczęszczam także na warsztaty ceramiczne.