Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Poznaj

Nasz zespół

Joanna Bielska-Gawron lekarz medycyny estetycznej, dentysta
Joanna Bielska-Gawron

Lekarz dentysta
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem twórcą i właścicielem JB Clinic Stomatologia i Medycyna Estetyczna.
W roku 2010 ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medyczny na wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Szczecinie.
W roku 2014 ukończyłam studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Głównej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
W roku 2017 ukończyłam studia podyplomowe Curriculum Protetyka DenCo – Stomatologiczna Europejska Akademia Umiejętności Praktycznych
Jestem estetą i piękno jest moją pasją. W JB Clinic mogę połączyć dwie medyczne dziedziny stomatologię oraz medycynę estetyczną.
Moją specjalizacją w zakresie stomatologii jest endodoncja mikroskopowa oraz protetyka.
Obecnie pracuję nad nową autorską metodą zahamowania rozwoju chorób przyzębia.
Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W JB Clinic wykonuję pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w kraju i za granicą co za tym idzie poszerzam ofertę dla naszych Pacjentów. Gwarantuję naturalny efekt, pełen komfort i bezpieczeństwo.

Oleksandra Kholevinska - lekarz dentysta
Oleksandra Kholevinska

Lekarz dentysta

W 2010 roku ukończyłam studia na Tarnopolskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym im. I. Horbaczewskiego na wydziale Dentystycznym w Ukrainie.
W latach 2010-2015 pracowałam w rodzinnej praktyce, gdzie pod okiem swojego taty stomatologa doskonaliłam swoje umiejętności.
W roku 2015 przeprowadziłam się wraz z mężem i córką do Polski, gdzie zamieszkałam w Zielonej Górze. Aby w pełni prawnie wykonywać zawód lekarza stomatologa musiałam przejść przez proces nostryfikacji dyplomu.
Nostryfikację dyplomu ukończyłam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Agnieszka Ficek-Nadolna

Lekarz dentysta

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2013 roku. Od tego czasu swoją wiedzę i umiejętności poszerzam na licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Szczególnie interesuje mnie stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna i endodoncja mikroskopowa.

W życiu kieruję się mottem: “Nie zaprzestawaj robić wszystkiego najlepiej jak potrafisz – nie więcej, nie mniej tylko najlepiej, jak możesz”.

Do wykonywanej pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, a dobro pacjenta i jego zadowolenie są zawsze na pierwszym miejscu. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, które jak nikt inny uczą mnie cierpliwości i wyrozumiałości.

Karolina Adamczyk

Lekarz ginekolog

Studia, na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, skończyłam w 2013 roku.
Jestem w trakcie ostatniego roku specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Dzięki pracy w największym oddziale w województwie lubuskim – w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. K. Marcinkowskiego w Zielonej Górze, mam okazję zdobywać kolejne doświadczenia.
Wykonując swoją pracę, podchodzę indywidualnie do dolegliwości i oczekiwań każdej pacjentki.
Ginekologią estetyczną zainteresowałam się ze względu na potrzeby kobiet oraz własne przekonanie o konieczności wykorzystywania możliwości współczesnej medycyny do poprawy wyglądu, a przez to i samopoczucia.
Prywatnie jestem miłośniczką podróży, tenisa i sportów wodnych.

Iga Zuzanna Bielska

mgr kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.
Zawód kosmetologa jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący , ponieważ nic tak nie cieszy jak zadowolenie Klienta z zabiegu. Pracując w JB Clinic, mam możliwość zajmować się różnymi schorzeniami i defektami urody. Praca z dr Joanna Bielską-Gawron jest niezwykle cennym doświadczeniem w mojej pracy zawodowej, ze względu na szeroki przekrój pacjentów: od tych którzy chcą o siebie zadbać, opóźnić procesy starzenia, poprzez tych którzy zmagają się z dermatozami, lub innymi chorobami.
Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach, konferencjach, targach z branży kosmetycznej i SPA oraz poprzez lekturę podręczników z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dodatkowo śledzę czasopisma tematyczne, dzęki którym mam okazję do zapoznawania się z nowościami w kosmetykach, rodzajach sprzętu i usług z nimi związanymi. Na bieżąco monitoruję europejskie oraz światowe rynki, aby móc zaoferować Państwu jak najbardziej efektywne i sprawdzone zabiegi.

Wiktoria Fabisiak

kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.
Podejmując decyzję o pójściu na studia wiedziałam, że kosmetologia jest to dziedzina, w której będę się spełniać i przychodzić do pracy każdego dnia z uśmiechem na twarzy.
Pracując w JB Clinic spotkałam się z najwyższą jakością usług. Wiem, że jest to miejsce, w którym każdy pacjent może czuć się bezpiecznie, a jego wymagania spełnione.
Pragnę w Klinice rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę u boku ludzi, którzy tworzą to wspaniałe miejsce.
avatar-man
Bartosz Gawron

manager

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od początku swojej ścieżki zawodowej mam do czynienia z zarządzaniem marketingowym bądź finansowym w firmach. Na co dzień prowadzę osobny biznes lecz w JB Clinic jestem odpowiedzialny za kwestie finansowe, administracyjne oraz marketingowe. Prywatnie jestem osobą lubiącą podróże, książki i sporty ekstramalne.

avatar-man
Patryk German

ratownik medyczny

Licencjonowany ratownik medyczny. Czynny pracownik Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego. Wykonywanie wlewów dożylnych przez Pana Patryka to gwarancja skutecznego wkłucia oraz profesjonalnego zachowania podczas silnej reakcji alergicznej, nagłego spadku samopoczucia czy też innego stanu wymagającego pomocy medycznej.

Gabriela Ziółkowska

higienistka/asystentka stomatologiczna

Jestem młodą i ambitną osobą, która wkracza w świat stomatologii i chce ją poznać z każdej strony. Rozpoczęłam naukę w tym kierunku, a praca w zawodzie higienistki stomatologicznej daje mi możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia ogromnej dawki doświadczenia nie tylko w zawodzie, ale również w życiu.
Z każdym dniem nabieram więcej wprawy i chłone coraz więcej wiedzy, co pozwala mi usystematyzować i dopełnić wiedzę, która już posiadam.