Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Zabieg zaffiro – przywróć skórze młodość

JB Clinic Zielona Góra / Kosmetologia  / Zabieg zaffiro – przywróć skórze młodość
zabieg Zaffiro

Zabieg zaffiro – przywróć skórze młodość

Wraz z upływem lat organizm traci zdolność samoistnej produkcji kolagenu. Prowadzi to do powstawania zmian w strukturze skóry. Do takich zmian można zaliczyć między innymi zmarszczki. Przy obecnym rozwoju medycyny estetycznej nie jest to jednak nieodwracalny proces. Na liście usług oferowanych przez nasz gabinet w Zielonej Górze możecie znaleźć najnowszą technologię odmładzania komórek skóry – zaffiro. W efekcie po zabiegu skóra ulega wygładzeniu, redukcji zmarszczek i rozświetleniu.
Co sprawia, że termolifting zaffiro jest tak wszechstronny i skuteczny?

Zaffiro – bezpieczny i skuteczny termolifting

Zaffiro jest jedną z metod odmładzania skóry wpisaną do kategorii kosmetologii. W praktyce oznacza to, że zabieg jest mało inwazyjny dla organizmu pacjenta. Jego rezultaty przypisywane są przede wszystkim funkcjom regeneracyjnym organizmu. Kosmetologia nie ingeruje w organizm człowieka tak mocno, jak chirurgia plastyczna, ale podobnie jak ona – ma za zadanie poprawienie estetycznych walorów ciała pacjenta.

Zabieg Zaffiro polega na skurczeniu się włókien kolagenowych za pomocą promieniowania podczerwonego IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm). Takie działanie prowadzi do powstawania nowych włókien kolagenowych. Taki proces nazywany jest również neokolagenogeneza – powstawanie (geneza) nowych (neo) włókien kolagenowych (kolagen).

Jaki jest przebieg zabiegu?

Zanim przystąpimy do terapii poprawy kondycji skóry należy się do tego odpowiednio przygotować. Zalecamy, aby na około miesiąc przed zabiegiem zrezygnować z botoxu, wypełniaczy tkankowych i peelingów chemicznych w miejscach, które będą poddawane zabiegowi Zaffiro.

Sam zabieg odbywa się całkowicie bezboleśnie. Po umówieniu się na wizytę u kosmetologa w JB Clinic i pytaniach wstępnych dotyczących przeciwwskazań do zabiegu, kosmetolog podejmie się stopniowemu i jednolitemu podaniu promieniowania podczerwonego na głębokie warstwy skóry. Po zabiegu należy przez kilka godzin chronić skórę przed ostrym słońcem i unikać solarium. Należy również przez kilka dni unikać drażniących zabiegów i środków chemicznych stosowanych na skórę.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, Jedynym skutkiem ubocznym może być naturalne zaczerwienienie skóry, które zniknie po kilku godzinach od zabiegu. Nie zaleca się przeprowadzania zabiegu termoliftingu zafiro w następujących przypadkach:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroby nowotworowe
  • choroby autoimmunologiczne
  • otwarte rany i uszkodzenia skóry
  • aktywny trądzik wirusowy
  • choroby tkanki łącznej

Efekty zabiegu Zaffiro

Zafirro jest zabiegiem, który przynosi długotrwałe i pozytywne rezultaty dla zdrowia i kondycji skóry. Zafirro znakomicie radzi sobie z redukcją zmarszczek, a ponadto rozświetla, regeneruje, ujędrnia i wzmacnia napięcie skóry. Jeżeli na Twojej skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, chcesz przywrócić jej dawny blask i szukasz efektywnego i długotrwałego rozwiązania – Zaffiro jest właśnie dla Ciebie!