Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Stomatolog Zielona Góra

Czarujący i szczery uśmiech jest pożądanym aspektem wizualnym, każdego człowieka. Pozwala czuć się atrakcyjniej i dodaje pewności siebie. Dlatego, tak ważne jest dbanie o stan uzębienia, czyli właściwa, codzienna higiena jamy ustnej. Nie można również zapominać o profilaktycznej kontroli u zaufanego stomatologa, przynajmniej co pół roku. Zaś w przypadku jakichkolwiek niepokojący symptomów, należy reagować, jak najszybciej.

Gabinet Stomatologiczny w JB Clinic – doskonała jakość zabiegów dentystycznych

W JB Clinic w Zielonej Górze, do dyspozycji pacjentów są wykwalifikowani lekarze dentyści, którzy przede wszystkim koncentrują się na zyskaniu satysfakcji pacjentów. W naszej klinice stomatologicznej spotkają się Państwo ze szczerą empatią i przyjazną atmosferą. W ofercie kliniki znajdują się starannie wyselekcjonowane i najskuteczniejsze zabiegi. Stosowany jest najwyższej jakości sprzęt dentystyczny i najnowsze technologie, a wszystko to z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pacjentów.

Niewątpliwie wizyty u dentysty, bywają stresujące. Zazwyczaj zależy nam na sprawnym, kompleksowym i najlepiej bezbolesnym załatwieniu sprawy. Aby, było to możliwe, wybierając odpowiedni gabinet stomatologiczny, należy zwrócić uwagę na ofertę placówki. Najlepiej oczywiście, jeśli dany gabinet posiada szeroką i kompleksową ofertę zabiegów stomatologicznych. Dodatkowo, by mieć pewność, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie, należy wziąć pod uwagę stosowane technologię i jakość używanego sprzętu. To wszystko znajdziesz w JB Clinic!

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty usług stomatologicznych w Zielonej Górze.

Stomatologia na najwyższym poziomie

Poniżej prezentujemy skrót wszystkich wykonywanych zabiegów dentystycznych wykonywanych w JB Clinic Zielona Góra.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to zabieg stomatologii estetycznej cieszący się współcześnie największą popularnością wśród pacjentów. Każdy z nas marzy o pięknym, białym odcieniu zębów i zdrowo prezentującym się uśmiechu. Aby osiągnąć ten efekt, najpierw poddajemy pacjentów zabiegom higienizacyjnym, pozbywając się z zębów osadów i kamienia. Nowoczesne metody wybielania zębów to dziś przede wszystkim wybielanie nakładkowe (domowe) oraz przy pomocy specjalnej lampy w gabinecie. W zależności od indywidualnych cech pacjenta i zastosowanej metody, można osiągnąć efekt wybielenia o nawet o kilka odcieni.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem (endodoncja mikroskopowa)

Pozwala wyleczyć nieodwracalne stany zapalne w miazdze zębowej. Podczas zabiegu usuwamy chorobowo zmienioną część miazgi z kanałów i komory zęba, a następnie wypełniamy powstałą przestrzeń specjalnym materiałem. Całość zabiegu przeprowadzamy pracując w powiększeniu tak aby oczyścić kanały końcowe w 100%. W naszej klinice zajmujemy się również usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, leczeniem perforacji oraz leczeniem zapalnych zmian okołowierzchołkowych.

Protetyka

Nasz gabinet dentystyczny oferuje kompleksowe usługi z zakresu uzupełniania ubytków zębowych. Stosujemy nowoczesne metody leczenia i dbamy o komfort pacjenta, mając na uwadze to, że proteza musi być wytrzymała i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Chirurgia stomatologiczna

W obrębie naszych działań dentystycznych znajdują się także zaawansowane zabiegi, takie jak ekstrakcja zęba czy usunięcie złamanego korzenia. Nasi dentyści kompleksowo zajmują się także szyciem chirurgicznym oraz nacinaniem ropni powodujących stany zapalne jamy ustnej.

Leczenie próchnicy

Podstawą pięknego uśmiechu są zdrowe, wolne od próchnicy zęby. Dlatego właśnie w naszym gabinecie otrzymają Państwo kompletną pomoc w zakresie zwalczania tej szkodliwej bakteryjnej choroby.

Zapraszamy do konsultacji

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w Zielonej Górze.