Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Restylane Skinboosters – trzy korzyści, trzy zabiegi, jedna piękna skóra

JB Clinic Zielona Góra / Medycyna estetyczna  / Restylane Skinboosters – trzy korzyści, trzy zabiegi, jedna piękna skóra
Restylane..

Restylane Skinboosters – trzy korzyści, trzy zabiegi, jedna piękna skóra

Jeśli Twoja skóra po urlopie stała się sucha, zmęczona, straciła jędrność i pojawiły się na niej pierwsze zmarszczki – ten zabieg jest dla Ciebie. Restylane Skinboosters intensywnie nawilży skórę i zmobilizuje ją do regeneracji. Zawarty w preparacie stabilizowany kwas hialuronowy jest trwalszy niż występujący w mezoterapii niesieciowany kwas hialuronowy. Dzięki temu długo będziesz się cieszyć utrzymującym się właściwym poziomem nawodnienia skóry, jej wygładzenia, poprawą elastyczności i napięcia oraz świeżym, zdrowym wyglądem.

Krok pierwszy – poznaj Restylane Skinboosters – skuteczność potwierdzona badaniami

Restylane Skinboosters to wyjątkowy zabieg, który można wykonać jednym z dwóch preparatów. Oba produkty należące do tej gamy – Restylane Vital i Restylane Vital Light stanowią unikatową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA. Produkty te posiadają potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: stymulację produkcji naturalnego kolagenu oraz spektakularne nawilżanie skóry. Zastosowanie żelu posiada szereg udokumentowanych korzyści:

  • pobudzanie produkcji nowego kolagenu, który jest podstawowym budulcem skóry
  • przywracanie skórze utraconej elastyczności
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry
  • rewitalizowanie i ujędrnianie skóry

Krok drugi – dlaczego Restylane Skinboosters to naturalny, ekologiczny wybór?

Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego zawartego w skórze maleje, podczas gdy wiążąc wodę w skórze jest on odpowiedzialny za jej jędrność i elastyczność. Efektem są zmarszczki, wiotkość i utrata nawilżenia. Jedynym sposobem jego przywrócenia jest dostarczenie go z zewnątrz i w tym celu został stworzony Restylane Skinboosters – kwas hialuronowy w ampułce. W efekcie jego podania dochodzi do aktywacji fibroblastów, które w sposób charakterystyczny dla młodej skóry stymulują rekonstrukcję włókien kolagenowych, dając efekt elastycznej, gładkiej i głęboko nawilżonej skóry. Rezultaty są spektakularne i widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg jest naturalnym wyborem dla osób w każdym wieku, z każdym typem skóry, które pragną, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi początkowe w odstępach 3-4 tygodniowych. Następnie pojedyncze zabiegi podtrzymujące efekt co około 6 miesięcy. Oczywiście ostateczny kształt zabiegów zależy od lekarza oraz wyjściowego stanu skóry.

Krok trzeci – wybierz Restylane Skinboosters – szybki i komfortowy zabieg

Zabieg Restylane Skinboosters jest metodą małoinwazyjną i przyjemną dla pacjenta. Preparat może być wzbogacony o lidokainę, substancję znieczulającą, celem łagodzenia bólu. Możliwe jest zastosowanie cienkiej mikrokaniuli, dzięki której zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie pozostawia „śladów” w postaci siniaków. Procedura trwa około 20 minut i tuż po niej można normalnie funkcjonować.

Przewrócenie prawidłowego nawilżenia skóry jest bardzo ważne zwłaszcza w okresie letnim i po lecie. Promieniowanie UV, klimatyzacja, częsta zmiana temperatur to sprzymierzeńcy starzenia się skóry i pogorszenia jej wyglądu. Odpowiednio nawodniona przez Restylane Skinboosters dłużej będzie zachwycać doskonałym blaskiem, jędrnością i młodością.

Źródło: http://swiadomepiekno.pl/