Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

Lekarz medycyny estetycznej Zielona Góra

JB Clinic Zielona Góra / Medycyna estetyczna  / Lekarz medycyny estetycznej Zielona Góra
medycyna estetyczna zielona góra

Lekarz medycyny estetycznej Zielona Góra

Medycyna estetyczna w Polsce, ale i na świecie cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, że jest to również branża, która ciągle poszerza zakres możliwości i jakość usług, które wchodzą w jej skład. Jednak mimo ciągłej poprawy, nowych sprzętów i coraz większej konkurencyjności – nadal można spotkać się z nieprofesjonalnym podejściem do wykonywania zawodu. Medycyna estetyczna nie stanowi w Polsce odrębnej specjalizacji lekarskiej. Lekarzem medycyny estetycznej może zostać każdy lekarz. Jedynym warunkiem jest posiadanie prawa do wykonywania zawodu.

Czym zajmuje się lekarz medycyny estetycznej?

Zawód lekarza medycyny estetycznej jest często mylony z usługami, jakie można zrobić u kosmetyczki. Pomimo tego, że obie te profesje zajmują się głównie poprawą walorów estetycznych u swoich klientów, to jednak różnią się znacząco. Lekarz medycyny estetycznej i zakres jego działań skupia się na poważniejszych aspektach wyglądu. Zakres działań lekarza medycyny estetycznej jest o wiele szerszy, niż zakres działań wykonywanych w gabinecie kosmetycznym. Medycyna estetyczna to dział medycyny który między innymi podnosi jakość życia ludzi zdrowych poprzez podjęcie działań polepszających estetykę ich wyglądu. Nadrzędnym celem działań lekarza medycyny estetycznej jest poprawa fizycznej atrakcyjności pacjenta, a przez to podwyższenie jego samoakceptacji i pewności siebie.

Medycyna estetyczna, kosmetologia, a chirurgia plastyczna

Wszystkie z tych trzech dziedzin zajmują się bardzo podobnymi zagadnieniami. Istnieją jednak znaczące różnice, które dzielą je na trzy różne działy. Chirurgia plastyczna pozwala bowiem na najbardziej zaawansowane zmiany, jednak jest również najbardziej inwazyjna. Kosmetologia natomiast ma działanie wyłącznie powierzchowne. Nie ma w niej miejsca na ingerencję w głębsze warty skóry, w przeciwieństwie do medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna wykorzystuje regeneracyjne możliwości naszego organizmu, dzięki czemu jest bardziej skuteczna niż kosmetologia. Jednak nie ma w niej miejsca na używanie skalpela, tak jak w przypadku chirurgii plastycznej. Krótko mówiąc, medycyna estetyczna to złoty środek prowadzący do polepszenia naszego wyglądu.

Zabiegi medycyny estetycznej

W ofercie JB Clinic mogą Państwo znaleźć szeroką gamę oferowanych usług. Możliwości zabiegów sięgają od likwidacji zmarszczek mimicznych, poprzez leczenie łysienia, terapię antycellulitową, mezoterapię, aż po powiększanie ust czy modelowanie kształtu powiek. Zakres działań lekarzy medycyny estetycznej opiera się o nieinwazyjne działania, które poprawiają zdrowie i stan fizyczny organizmu, ale również dają gwarancję lepszego samopoczucia i możliwość cieszenia się z efektów, na jakie liczyliśmy.

Jakość gwarancją satysfakcji

Oferujemy Państwu szeroką ofertę starannie wyselekcjonowanych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W takich działaniach przede wszystkim liczy się jakość. Właśnie ona jest dla nas priorytetem przy podejmowaniu wszelkich działań. Ze względu na pasję do naszego zawodu i chęć wykonywania go na najwyższym poziomie nieustannie się dokształcamy i zdobywamy nowe kwalifikacje oraz doświadczenie. Zaufało nam już wielu klientów. W naszych działaniach nie ma miejsca na kompromisy. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, dlatego jesteśmy przekonani, że wybierając JB Clinic jako swojego lekarza medycyny estetycznej są Państwo w dobrych rękach.